Csodálatos papucs sima bőrből, újrahasznosított bőrrel kombinálva.
Anyag: sima és öko bőr
Elérhető méretek: 35-41
Szín: Fehér, fehér hajjal és piros alkalmazással
Évfordulója van a párjával és megszeretné valamivel lepni? A fehér-piros papucs a helyes választás. Sima és öko bőrből készült. Az eleje zárt. A papucs elején piros színű aplikáció van, ami feleleveníti őket, és szép megjelenést ad nekik. A papucs fehér hajjal díszített. Nyitott sarokkal. A papucsok melegek, így a lábad soha nem fog fázni. Ne habozzon és rendelje meg, győződjön meg róla, hogy a párja elégedett lesz az ajándékkal.
Tisztítás:óvatosan törölje le langyos ruhával, használja a lanolint tartalmazó vizet a papucs belsejében, és óvatosan tisztítsa meg. Mosás mosógépben nem ajánlott.

Szállítás DPD futárszolgálattal:
Amennyiben ezt a szállítási módot választja, és az áru raktáron van, akkor a terméket utánvéttel vagy online kártyás fizetés esetén 48 órán belül kiszállítjuk. Ha a banki utalást helyezi előtérbe, a terméket csak az összeg jóváírása után küldjük.
Csomagpont:
Amennyiben ezt a szállítási módot választja, és az áru raktáron van, akkor a terméket utánvéttel vagy online kártyás fizetés esetén 48 órán belül kiszállítjuk. Ha a banki utalást helyezi előtérbe, a terméket csak az összeg jóváírása után küldjük.
Az aktuális szállítási költségeket itt találja:

Az áru a vásárlástól számított 14 napon belül cserélhető vagy visszaküldhető. Szabás esetén (egyedi varrás) cserére, áru visszaküldésére nincs lehetőség.
További információt az áru visszaküldésével és cseréjével kapcsolatban az alábbi linken vagy a szerződési feltételekben talál.
https://www.modneveci.sk/faq/obchodne-podmienky
https://www.modneveci.sk/faq/vymena-tovaru
https://www.modneveci.sk/faq/vratenie-tovaru-zrusenie-zmluvy

Új hozzászólás